Više od 6.000 Novosađana u Velikom spremanju
Više od 6.000 učesnika iz Novog Sada i okoline odazvalo se pozivu gradonačelnika Igora Pavličića da se u subotu uključe u akciju “Veliko spremanje Srbije”, saopšteno je danas iz kabineta gradonačelnika
03. jun 2010
STUPS: Vaspitna