Dulić: Pitanje Statuta bez potrebe ispolitizovano
Ministar za zaštitu životne sredine Oliver Dulić izjavio je danas da je usvajanje Statuta Vojvodine bespotrebno ispolitizovano i da to pitanje uopšte nije dominantno u Srbiji. Dulić je novinarima u Sremskim Karlovcima rekao da su dešavanja oko Statuta Vojvodine „stvorila probleme koji u funkcionisanju između pokrajinske i republičke adminstracije uopšte i ne postoje“. „Nadam se […]
26. jun 2009
STUPS: Vaspitna