Vojvodina opet opljačkana
Pokrajinska administracija do kraja godine neće moći da koristi sredstva dobijena prodajom Naftne industrije Srbije. Polovina tih sredstava, koja po Zakonu o privatizaciji pripadaju severnoj pokrajini, odavno stoje na računu APV i tako će ostati do daljeg zbog toga što je Međunarodni monetarni fond tokom pregovora s Vladom Srbije o novom stend baj aranžmanu izričito […]
28. maj 2009
STUPS: Vaspitna