Skip to main content

Oslobodioci

Šta s' to rek'o! 06. nov 2013.
< 1 min čitanja

„Novi Sad je 9. novembra 1918. godine, kada je srpska vojska ušla u njega, po prvi put u svojoj istoriji postao slobodan grad“, lupila je opet članica Gradskog veća za kulturu Milanka (Z)Brkić