
Predsednik Vojvođanske partije Aleksandar Odžić ponovio je danas da će ta stranka podržati predsedničkog kandidata Sašu Jankovića, bez obzira na izjave i odluke pojedinih vojvođanskih stranaka i njihovih lidera.
“Situacija u kojoj se danas nalazi naše društvo ne dozvoljava bilo kakvu vrstu uskostranačke kalkulacije i pred nama su vremena novih ljudi i politika koje će biti u stanju da obezbede elementarnu normalnost i pristojnost čitave društvene zajednice”, ocenio je Odžić u saopštenju za javnost.
Ocenio je da je Janković kandidat demokratske opozicije koji ima najveće šanse za pobedu na predsedničkim izborima i sa kojim se može razgovarati o svim temama koje opterećuju društvo.
“Mi ne želimo da kalkulišemo i trgujemo interesima građana Vojvodine zarad sopstvenih uskostranačkih interesa. Podrška naše stranke je nedvosmislena i bez uslovljavanja”, poručio je Odžić.
(Autonomija)


STUPS: Razbibriga