Skip to main content

Protest u Zrenjaninu: Građanima je dosta Vučićevih bajki

Vojvodina 08. sep 2023.
< 1 min čitanja

"Večeras se najviše komentarisao najavljeni dolazak Aleksandra Vućića u selo Perlez, nadomak Zrenjanina, a bilo je reči i o pritiscima na zaposlene, pre svega u prosveti, da prisustvuju sutrašnjem skupu"

Na večeras održanom 17. protestu protiv nasilja, više stotina građana Zrenjanin ponovo je upitilo poruku vlastima i zahtevalo državu bez nasilja u kojoj se poštuju zakoni.

Među okupljenim građanima večeras se najviše komentarisao najavljeni dolazak Aleksandra Vućića u selo Perlez, nadomak Zrenjanina, a bilo je reči i o pritiscima na zaposlene, pre svega u prosveti, da prisustvuju sutrašnjem skupu.

Profesorka zrenjaninske elektrotehničke škole „Nikola Tesla“ Olgica Rakić pozvala je sugrađane da sutrašnji dan provedu sa svojim porodicama i da bojkotuju posetu Alaksandra Vučića Perlezu.

„Sigurno je da svi mi imamo mnogo pametnija posla od slušanja Vučićevih bajki“, istakla je ona.

(Autonomija, foto: ZPN)