Sve manje Roma napušta srednje škole u Vojvodini
Sve manje učenika romske nacionalnosti ispisuje SE iz srednjiH škola u Vojvodini, rečeno je danas u Novom Sadu na predstavljanju projekta „Inkluzija romskih učenika u srednjim školama u Vojvodini“. Pokrajinski sekretar za obrazovanje Zoltan Jegeš rekao je na konferenciji za novinare da je taj pozitivan trend, uočn u protekloj školskoj godini, uspostavljen dobrim delom zahvaljujući […]
11. sep 2008
STUPS: Vaspitna