Kod sva tri štanda je u svakom momentu na potpis čekalo tridesetak Kikinđana, a ispred Lidla je u nekoliko navrata bilo pedesetak ljudi.

Kikinđani su se u velikom broju odazvali pozivu studenata i pohrlili da svojim potpisom podrže ideju raspisivanja vanrednih parlamentarnih izbora.
Tri štanda bila su postavljena u Kikindi jutros od 9h – kod gradske pijace, ispred Lidla i tržnog centra.



U planu je bilo da se potpisi prikupljaju do 13h, ali je zbog velike zainteresovanosti građana radno vreme produženo sat vremena.
U svakom momentu na potpis je čekalo tridesetak Kikinđana, a ispred Lidla je u nekoliko navrata čekao pedesetak ljudi.
Dosta je bilo starijih građana, kažu za Autonomiju predstavnici zborova građana koji su bili prisutni.


Incidenata nije bilo, a prisutna je bila i policija u civilu.
Danas se širom Srbije održava studentska akcija „Podrži pobedu“ u kojoj se prikupljaju potpisi podrške raspisivanju vanrednih izbora. Građani imaju priliku i da se prijave za pomoć studentskoj listi u predstojećoj predizbornoj kampanji ili u izbornom danu.
Štandovi su postavljeni u više od 100 gradova i opština, a ima ih gotovo 500.
(Autonomija)

STUPS: PrAVznične čarolije