U Novom Sadu verovatno vlast proevropskog bloka
Stranke koje će imati odbornike u Skupštini Novog Sada izrazile su danas zadovoljstvo odlukom da konstitutivna sednica gradskog parlamenta bude zakazana za 16. jun. Predsednik novosadskog odbora DS Igor Pavličić je novinarima rekao da je, uprkos nekim najavama predsednika Skupštine grada Zorana Vučevića (SRS) da će sednica biti zakazana za 15. jul, „ipak prevladao razum“. […]
04. jun 2008
STUPS: ‘Diplomatija’